Kozmetika
Open Panel
http://vivere.sk/images/onlyso/01%20slide%20b.jpg

Mediátor Mgr. Rastislav ZIMA

Save

Save

Save

E-Shop

Save

Reality Prešov

Save

Aký lesk na pery?

 

  • Pri výbere lesku na pery zohľadňujte nielen jeho farbu, ale tiež jeho vôňu, prípadne chuť a nezabúdajte na UV filter.
  • Ak chcete aplikovať lesk na rúž, môže podstatne zmeniť jeho odtieň. Samostatnou aplikáciou lesku docielite prirodzenejší vzhľad vašich pier.
  • Pre jemnosť a vláčnosť pier, naneste na ne tenkú vrstvu balzamu. Táto vrstva chráni vaše pery pred poveternostnými vplyvmi a zároveň zabezpečí dlhšiu trvácnosť rúžu či lesku.
  • Pery zafixujte jemnou vrstvou púdru.
  • Naneste rúž v smere od stredu pier k vonkajším kútikom.
  • Nakoniec aplikujte lesk. Pre docielenie efektu plnších pier, nezabudnite naniesť ešte jednu vrstvu lesk a však len do stredu hornej a dolnej pery. 

 

 

 

K tomu, aby boli pery dokonalé nie je potrebné sa hneď uchyľovať k plastickej chirurgii !

Stačí len málo:

Aby ste získali plnšie pery, ceruzkou načrtnite svoju hornú a dolnú peru, v rovnakom odtieni ako sú vaše pery. Potom naneste rúž ako obvykle. Pre zvýraznenie efektu použite lesk na pery, ale len na ich vnútornej strane.

Ak máte to šťastie, že máte plné pery, ale chcete aby vyzerali menšie, nepoužívajte lesk. Ten má tendenciu pery opticky zväčšovať. Nanášajte na ne len tmavšie a matné odtiene rúžov.Pery opticky zmenšujú a umožnia tak ľuďom sústrediť sa na zvyšok vašej tváre.

 

 

CHRÁŇTE SVOJE PERY

1. Používajte krém s vyšším obsahom olejov alebo balzam na pery s obsahom včelieho vosku či vazelínou. Pred odchodom z domu počas chladného a suchého počasia, nezabúdajte aplikovať krém alebo balzam na pery, ktorý obsahuje ochranu proti slnečnému žiareniu.

2. Blahodárne pôsobí na pery medová maska, ktorá ich zásobí dostatočný množstvom živín a vitamínov. Malé množstvo medu ( podotýkam pravého, nie marketového ) naneste na pery a nechajte pôsobiť cca 20 min.

3. Vyhnite sa olizovaniu pier. Sliny sa veľmi rýchlo vyparujú a pery sú potom suchšie ako predtým. Ak máte tendenciu olizovať si pery, vyhnite sa ochuteným balzamom na pery, pretože majú tendenciu zvádzať k olizovaniu pier ešte viac.

4. Pite veľa tekutín, a podľa možností si zaistite vlhký vzduch v miestnostiach.

5. Dýchajte nosom, pretože dýchanie ústami spôsobuje nadmerné vysušovanie pier.

Ak je popraskanie pier príliš hlboké alebo rozsiahle a nereaguje na domácu liečbu, poraďte sa s lekárom. Pretrvávajúce popraskané pery môžu byť ukazovateľom závažnejšieho zdravotného problému.

 

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.